Revitalash, Sérum na rast mihalníc

Vaše mihalnice pred a potom:

Zo všetkého najskôr sa vám musím priznať, že ma nikdy starostlivosť o mihalnice neťahala. O tomto odvetví som nevedela vôbec nič a už vôbec by ma nenapadlo, že existuje liek, ktorý môže tak rýchlo a efektívne zlepšiť stav mojich mihalníc. K zmene názoru stačilo niekoľkotýždňovej použitia séra Revitalash. Naozaj som spokojná. Moje mihalnice sú silnejšie, lepšie vyživené, dlhšie, plnšie a hlavne krajšie. Po dokončení liečby som starostlivosť o mihalnice plne prepadla a začala som si každý večer pred spaním aplikovať gély a krémy. Naozaj to bola až tak dobrá skúsenosť.

Revitalash – ohodnotenie

Použitie:

Aj keď fľaštička séra vydrží asi na pol roky, výsledky sa začali dostavovať skôr. Venovala som veľkú starostlivosť sledovanie stavu mojich mihalníc a po dvoch mesiacoch liečby som bolo priamo šokovaný tým, ako veľmi sa stav mojich mihalníc zlepšil. Táto metóda starostlivosť o mihalnice sa mi skrátka začala pozdávať. Moje mihalnice boli hustejšie a dlhšie. Moje mihalnice tiež boli ďaleko silnejší, pretože mi prestali vypadávať pri odličovacím procesu. Ďalšie plus bola aplikácia, ktorá bola vďaka priloženému štetčeku úplne jednoduchá. Musím sa ale priznať, že som pri prvých niekoľkých aplikáciách pociťovala jemné svrbenie a iritácii v oblasti očí. Musela som na chvíľu s liečbou prestať. Našťastie sa iritácie rýchlo stratila a ja sa mohla vrátiť na liečbu. Potom som už žiadnu iritáciu nezaznamenala.

Revitalash INCI:

Aqua, Glycerin, Biotin, Cellulose Gum, Phenoxyethanol, Chlorphenesin, Disodium Phospahte, Phosphoric Ac.,Dechloro Dihydroxy Difluoro Ethylcloprostenolamide (Ethyl Tafluprostamide), Butylene Glycol, Calendula Officinalis Extract, Panax Ginseng Extract, Serenoa Serrulata Extract, Camellia Sinensis Extract, Swertia Japonica Extract, Triticum Vulgare Germ Protein, Pentylene Glycol, Biotinoyl Tripeptide-1, Octapeptide-2.

Celkové hodnotenie:

Revitalash je extrémne drahý. Preto som sa rozhodla, že vyskúšam inú metódu starostlivosti o mojej mihalnice. Prvé podráždenie rýchlo odznelo, ale aj napriek tomu sa objavilo. Možno bolo spôsobené tým, ako slabé moje riasy na začiatku liečby boli, ale to sa už asi nedozviem.

 

Revitalash, Sérum na rast mihalníc
8.5 Celkové Skóre

Pridať recenziu