Jednoduché účesy!

Cop trochu inak

Cop na štýl rybieho chvosta sa berie ako vcelku ťažko dosiahnuteľný účes. Problém je hlavne s výberom správnych pramienkov vlasov a ich následného pletenie na správnom mieste. Našťastie sme pre vás objavili metódu, ktorá nie je tak komplikovaná ako tá klasická.

Vyberte si jeden pramienok vlasov z oblasti nad vašimi ušami a ohnite ho dovnútra. Vezmite si priehľadnou gumičku a pramene zaviažte. Teraz vlasy postupne preťahujte cez gumičku.

Konský chvostík

Učesejte si vlasy a zavarte si vlasy tak, ako keby ste si chceli uviazať konský chvostík. Akonáhle však budete naposled preťahovať vaše riasy skrze gumičku, zastavte sa asi tak uprostred celej procedúry. Teraz zvyšnými vlasy omotajte gumičku tak, aby nebola vidieť. Účes môžete udržať za pomoci vláseniek.

Zo stredu

Klasický elegantný dievčenský účes. Skvele sa hodí ku krásnej tvári a zakrýva ramená. Preto sa tento účes hodí do práce či do školy. Ako na neho? Vezmite si do ruky dva pramene vlasov (z oblasti nad ušami) a zmotajte ich dohromady. To isté urobte aj na druhej strane hlavy. Vlasy spleťte a túto kreaciu zakončite vlásenkami.

Vrkoč na strane hlavy

Poriadne si učešte vlasy a potom ich všetky presuňte na jednu stranu hlavy. Vlasy si rozdeľte na tri časti a spleťte si vrkôčik. Celý vrkôčik zakončite farebnou gumičkou!

Účes s čelenkou

Dajte si na čelo čelenku s gumičkou a vytvarujte si vlasy podľa ľubovôle. Odporúčame pridať aj farebné dekorácie, ktoré vášmu účesu dodajú šmrnc.