Skrášľovacie procedúry, ktoré môžete podstúpiť toto leto

Odstránenie prasknutých kapilár

Smutnou pravdou je, že ľudia, ktorí majú citlivú kožu, sú veľmi náchylní na praskanie kapilár. Tieto prasknuté kapiláry sú priamym výsledkom zmeny teploty, vďaka ktorej sú rozťahované.

Leto je najlepší ročné dobou pre zbavenie sa všetkých problémov s prasknutými kapilárami. Pokiaľ si prasknutých žiliek všímate, navštívte váš salón krásy a dohodnite sa s lokálnymi expertmi. Vyhnite sa však metóde IPL. Expert vám môže aplikovať špeciálny krém, ktorý vám pomôže zbaviť sa problémov s praskaním kapilár. Počas jednotlivých skrášľovacích sedení sa odporúča hojne aplikovať krém na opaľovanie

Mesoterapie pre suchú kožu

Naša koža musí byť vždy vlhká. Jedna z magických terapiou, ktorá nám môže túto potrebnú vlhkosť / hydratáciu dodať sa nazýva mesoterapie. Spočíva v injekčnej aplikácii hydratačných substancií pod kožu. Mesoterapie sa tiež hojne využíva pri terapiách na posilnenie kože, odstránenie vrások či odstránenie celulitídy. Ak človek trpí nadmerným vypadávaním vlasov, môže mu mesoterapie poslúžiť ako efektívna liečba. Pod kožu sa väčšinou vpraví kyselina hyalurónová, kofeín, rastlinné extrakty a minerálne extrakty či aminokyseliny schopné páliť tuky. Samotná procedúra zaberie asi hodinu, ale čas sa samozrejme odvíja od partie, na ktorú sa chceme zamerať.

Aplikácia kožných fillerov

Hydratovanie vašej pokožky neinvazívnymi metódami je skvelý spôsob, ako sa cez leto postarať o vašu pokožku. Tieto procedúry môžu vašej pokožke dodať hyalurónovú kyselinu obsiahnutú v krémoch, sérach či iných kozmetických produktoch. Systematickú aplikácií týchto produktov vašej pokožke dodáte mladistvý vzhľad, vyhladené vrásky, protektívny bariéru proti slnečnému žiareniu či chladu a spomalíte proces starnutia. Nikdy si cez leto nenechávajte vpichovať botox, pretože čím viac je látka vystavená slnečnému žiareniu, tým menej je efektívny.