Poďme zistiť, či naozaj existujú séra na rast mihalníc!

Poďme zistiť, či naozaj existujú séra na rast mihalníc!

Spýtali sme sa niekoľkých žien, ktoré mali nejaké skúsenosti v oblasti kozmetiky, aby nám pomohli zistiť, či naozaj existujú efektívna séra na rast rias. Každá z nich od nás dostala produkt na predĺženie, zahustenie, obnovenie a posilnenie rias. Po dokončení liečebného procesu každá žena opísala produkt za použitia nasledujúcich kategórií: Vaše riasy pred a po, použití, celkové zhodnotenie. Poďme teda zistiť, ako boli úspešné.

Nanolash, Sérum na rast mihalníc

Vaše mihalnice pred a potom: Pred prvým použitím prípravku Nanolash boli moje mihalnice vcelku krátke a na môj vkus ...

9
2 LASHCODE EYELASH CONDITIONER

LASHCODE EYELASH CONDITIONER

VAŠE RIASY PRED A PO Lashcode, to sú vysokokvalitné ingrediencie, ktoré nielenže podporia rast dlhších mihalníc, ...

8.5
3 FEG , Sérum na rast mihalníc

FEG , Sérum na rast mihalníc

Vaše mihalnice pred a potom: Doteraz som nepoužívala žiadne sérum na mihalnice a tak som bola vcelku dosť zvedavá. ...

7
4 Talika Lipocils, Sérum na rast mihalníc

Talika Lipocils, Sérum na rast mihalníc

Vaše mihalnice pred a potom: Slabé mihalnice mám asi odjakživa. Dĺžkou sú úplne priemerné. Nie sú ani krátke, ani ...

6.8
5 Latisse, Sérum na rast mihalníc

Latisse, Sérum na rast mihalníc

Vaše riasy pred a potom: Pred použitím Latisse som mala riedke, slabé a krátke riasy. Pri odličovaní mi často ...

6.2
6 Hairplus, Sérum na rast mihalníc

Hairplus, Sérum na rast mihalníc

Vaše mihalnice pred a potom: Pred tým, než som sa rozhodla podstúpiť liečbu sérom na mihalnice som mala veľmi krehké ...

5.7
7 Prolash, Sérum na rast mihalníc

Prolash, Sérum na rast mihalníc

Vaše mihalnice pred a potom: Vždy sa snažím starať ako o mojej ruke, tak aj o môj tvár a mihalnice. Preto som si tak ...

5.3

AKÉ SÉRA SÚ EFEKTÍVNA?

Efektívna séra na mihalnice zlepšujú celkový stav mihalníc, stimulujú rast nových mihalníc a predlžujú už rastúce riasy, ktoré budú hustejšie, silnejšie a ďaleko lepšie vyživené. Myslíte si, že niečo tak efektívneho nemôže existovať? Možno vás prekvapíme, ale séra na rast mihalníc naozaj existujú! Zistite si, ako správne rozlíšiť medzi efektívnym sérom na riasy a lacnými doplnky, ktoré vám žiadne výsledky neprinesú.

Najskôr zo všetkého, séra pracujú veľmi rýchlo. Čo to znamená? Znamená to asi to, že si prvých výsledkov všimnete pokojne aj do dvoch týždňov od prvej aplikácie. Riasy by sa mali predĺžiť, zahustiť, stmaviť a posilniť. Končených výsledkov by ste mali dosiahnuť do troch mesiacov od prvého použitia séra. Efektívne séra sú však charakteristická ešte niečím iným. Jedná sa o tajné zbrane pre boj s poškodenými riasami. Séra stimulujú riasy, ktoré potom zaplní vaše viečko, novými, silnými riasami.

Čo ďalšie musia také efektívne sérum obsahovať? Zaiste by malo obsahovať prírodné substancie. Vo väčšine prípadov sa jedná o výťažky z rastlín, vitamíny a zvlhčujúce či protizápalové extrakty, akými je napríklad extrakt z uhorky, zeleného čaju alebo levandule. Séra musí tiež obsahovať aktívne vyživovacie látky, ktoré zabezpečia ich správnu funkciu. Efektívne sérum by tiež nemalo spôsobovať podráždenie či alergické reakcie, ale toto nemusí byť vždy pravdou.

A ďalšie faktory? Sérum sa zaiste musí aplikovať kvalitným aplikátorom. Vďaka kvalitnému aplikátoru môžeme sérum bezstarostne aplikovať na mihalnice. Ako aplikátor použiť? Zo všetkého najskôr si musíte zmyť všetok make-up. Potom vezmite aplikátor, ktorý má vo väčšine prípadov formu kefky či štetca a sérom potrite líniu korienkov mihalníc. Efektívna sérum by sa malo okamžite vstrebať, takže si budete môcť ihneď po aplikácii naniesť váš obľúbený krém.

PREČO by niečo také NIEKTO potreboval?

Séra tu nie sú od toho, aby na vás vaši priatelia žiarlili. Séra tu sú od toho, aby vás skrášlila. Budete až prekvapení, ako krásne budú vaše mihalnice.

Ak máte krátke, slabé, či príliš svetlé mihalnice, potom je sérum na rast mihalníc niečo presne pre vás. Séra vám pomôžu aj v prípade, že sú vaše mihalnice riedke alebo ak radi vypadávajú alebo sa lámu. Sérum si s vyššie spomínanými problémami rýchlo a efektívne poradia!

Okrem toho sérum dokáže stimulovať mihalnicové folikuly. Preto sú výsledky viditeľné už po pár týždňoch od prvej aplikácie. Séra dokážu mihalnice až dvojnásobne predĺžiť. Výsledky by sa dali prirovnať k výsledkom návštevy salónu krásy. Výhodou sér je však to, že sú výsledky na rozdiel od výsledkov zo salónu krásy úplne prirodzené.
Ak trpíte slabými, krehkými či vypadávajúcich riasami, sú séra presne pre vás. Tieto produkty sú vytvorené z prírodných látok, ktoré vaše mihalnice regenerujú, vyživujú a posilňujú. Väčšinou sa jedná o rastlinné extrakty. Efektívne sérum by tiež malo obsahovať veľa vitamínov a minerálnych solí. Keďže fungujú tak rýchlo (prvé výsledky do dvoch týždňov od prvej aplikácie) odporúčajú sa séra hlavne ľuďom, ktorí sa chcú pripraviť na nejakú dôležitú udalosť, akou môže byť napríklad ples, divadlo či napríklad aj svadba. Ak by ste sa o tejto liečebnej metóde nedozvedeli, pravdepodobne by ste siahli po umelých riasach, či v prípade pánov, po návšteve salónu krásy. Teraz však viete, že stačí aplikovať séra na rast mihalníc! Výsledky sú prirodzené, dlhotrvajúce a hlavne rýchle.

ČO BY STE MALI O EFEKTÍVNYCH SÉRACH VEDIEŤ?

Každé efektívne sérum stimuluje rast mihalníc a dodáva im potrebné živiny. Po dodaní živín samozrejme nasleduje ich predĺženie, posilnenie, zahustenie a celkové skrášlenie. Liečba sérami pozitívne ovplyvní stav vašich rias. Okrem mihalníc si na svoje prídu aj malé chĺpky na našich viečkach a kože, ktoré sérum tej vyživuje. Riasy sa po aplikácii séra postupne zatemní, čo im opäť dodá na kráse.

Okrem toho sa séra odporúčajú ženám, ktoré chcú krásne a takmer dokonalé mihalnice. Tieto produkty naozaj robia divy, ak sa použijú pri boji proti poškodeným, krátkym či príliš svetlým riasam. Dalo by sa povedať, že sa séra používajú ako pomoc pri iritácie, ktoré sa objavia v súvislosti s predĺžením mihalníc. Ľudia, ktorí si prešli chemoterapiou si tiež môžu vylepšiť stav svojich mihalníc.

Okrem toho by malo sérum na rast mihalníc obsahovať len prírodné látky, akými je napríklad aloe vera, kyselina hyalurónová alebo kolagén, ktorý sa dostane až do korienkov, ktoré vyživuje a vytvára okolo nich ochrannú bariéru, ktorá zabráni ich vypadnutiu. Oleje alebo pantenol zaistí elasticitu mihalníc.

Sérum na mihalnice nie je určené pre dojčiace či tehotné ženy, u pacientov podstupujúcich chemoterapiu alebo maloleté. Mali by sme tiež spomenúť, že žiadne efektívne sérum by nemalo spôsobovať iritácie či alergické reakcie. Sérum by malo byť znesiteľné aj v prípade, že máte citlivé oči či kožu. Efektívna sérum by sa tiež malo môcť použiť v prípade, že osoba nosí kontaktné šošovky, má permanentný make-up či umelé mihalnice alebo má očnú vadu.

Ako efektívne sérum použiť? Štetec, ktorý slúži ako aplikátor vám aplikáciu zjednoduší. Pred aplikáciou si musíte umyť tvár a ruky, zmyť všetok make-up a vybrať kontaktné šošovky. Produkt by ste si mali aplikovať každý večer pred spaním na horné a dolné mihalnice (rovnako ako očné linky). Akonáhle liečebnú kúru dokončíte, mali by ste sérum aplikovať dvakrát či trikrát do týždňa. Týmto spôsobom si výsledky udržíte. Musíme vás však upozorniť, že častejšia aplikácia neprinesie rýchlejšie či lepšie výsledky.