Nanolash, Sérum na rast mihalníc

Vaše mihalnice pred a potom:

Pred prvým použitím prípravku Nanolash boli moje mihalnice vcelku krátke a na môj vkus až príliš svetlé. Úprimne boli tiež veľmi riedke. Skrátka žiadny zázrak. Riasy mi tiež často vypadávali. Hlavne pri odstraňovaní make-upu či keď som si dráždila oči. Bolo to veľmi frustrujúce. Po niekoľkých dňoch aplikácie séra Nanolash som si však všimla určitého zlepšenie stavu mojich mihalníc. Riasy sa posilnili a dokonca aj stmavil. Po asi mesiaci sa mi mihalnice predĺžili o päť milimetrov. Boli tiež tmavšie, silnejšie a celkovo o dosť zvodnejšie ako pred tým. Na konci liečebného procesu sa mi mihalnice natoľko zahustenie, že som už ani nepotrebovala používať maskaru!

Nanolash – najlepší kondicionér

Použitie:

Celková liečba trvala dlhšie ako šesť mesiacov, našťastie však kapacita produktu (3ml) vystačí na celú liečbu. Samozrejme, že sérum začalo účinkovať skôr ako šesť mesiacov a prvých výsledkov som si všimla už po dvoch týždňoch. Po dvoch mesiacoch už bolo zlepšenie stavu mojich rias neprehliadnuteľné. Sérum som si aplikovala pred spaním po zložení make-upu. Ak som si make-up správne nezmyla, väčšinou sa sérum správne nevstrebalo. Nanolash bol zabalený spoločne so štetcom, ktorého pomocou sa sérum aplikuje na riasy. Počas celého liečebného procesu som sa nestretla so žiadnym svrbením, rudnutím či inou formou iritácie. Môžem tak potvrdiť tvrdenie výrobcu, že je Nanolash úplne bezpečný na použitie! Na letáčiku bolo písané, že by produkt nemali používať tehotné alebo dojčiace ženy a maloletí. To je asi jediné obmedzenie, na ktoré som narazila. Produkt môžu užívať aj ľudia s citlivou kožou či očnými chybami!

Celkové hodnotenie:

Nanolash je veľmi efektívne sérum na rast mihalníc. Povedala by som, že v mojom prípade ide dokonca o to najefektívnejšie. Sérum fungovalo úplne perfektne a hlavne rýchlo. Cena nebolo ani nízka ani vysoká a povedala by som teda, že bola optimálna. Fľaštička je aj s príbalovým letákom uložená v kvalitnom balení, ktoré zaistí, že sa produkt pri preprave nepoškodí. Príbalový leták odporúčam naozaj prečítať. Nestačí ho len prejsť očami! Sérum samozrejme odporúčam, pretože mi dalo možnosť získať krásne a zvodné mihalnice.

Nanolash, Sérum na rast mihalníc
Stránka: www.nanolash.sk
9 Celkové Skóre
Číslo

Stránka: www.nanolash.sk

Pridať recenziu
Redakcia výber