Hairplus, Sérum na rast mihalníc

Vaše mihalnice pred a potom:

Pred tým, než som sa rozhodla podstúpiť liečbu sérom na mihalnice som mala veľmi krehké a slabé mihalnice.

Keď som si napríklad vyskúšala umelé mihalnice, všetko bolo ešte horšie, pretože mi pri aplikácii umelých mihalníc vyzerali moje prirodzené mihalnice. Preto som bola veľmi rada, keď som si mohla vyskúšať sérum na mihalnice Hairplus. Keď som s liečbou prestala, bol stav mojich mihalníc o mnoho lepší. Aj keď nebolo o moc predĺženej, bola som spokojná. Najlepšie na liečbe je však to, že sú po nej už nikdy nemusela siahnuť po umelých riasach.

Hairplus – náš názor

Použitie:

Hairplus musíte naniesť každý večer. Samozrejme, že si pred aplikáciou musíte umyť ruky a tvár. Ak vám na riasach či viečkach zostane nejaký make-up, môže sa stať, že sa sérum zle vstrebe. Sérum sa aplikuje podobne ako očné linky a stačí teda aplikátorom so sérom prejsť po rade vašich rias. Kozmetiku možné použiť aj pre zlepšenie stavu vášho obočia. Aplikátor je však vcelku malý a tak môže proces aplikácie nejaký čas zabrať.

Celkové hodnotenie:

Zaujímavá kompozícia bola hlavným dôvodom, prečo som sa rozhodla Hairplus použiť. Produkt obsahuje vitamíny A, C a E a tiež peptidy a pantenol. Celkovo sa mi zlepšil stav aj mojej kože v oblasti očí, pretože sérum obsahuje aj veľa vyživujúcich látok. U alergikov sa môžu vyskytnúť iritácie. Celkovo ale musím povedať, že Hairplus skúškou kvality rozhodne prešiel. Aj keď sérum moje mihalnice nepredĺžilo a nezahustilo, som spokojná s tým, ako mi mihalnice vyživila a posilnilo.

 

Hairplus, Sérum na rast mihalníc
5.7 Celkové Skóre

Pridať recenziu