Talika Lipocils, Sérum na rast mihalníc

Vaše mihalnice pred a potom:

Slabé mihalnice mám asi odjakživa. Dĺžkou sú úplne priemerné. Nie sú ani krátke, ani dlhé. Pravdou je, že mi išlo hlavne o ich regeneráciu a ich zhustenie. Po pár týždňoch liečby som si všimla, že sú moje mihalnice ďaleko krajšie, zdravšie a plnšie než boli predtým. Zaujímavé je však to, že som si nevšimla zlepšenie čo sa týka ich dĺžky či hustoty.

Talika Lipocils – skontrolovať recenziu

Použitie:

Sérum je dostupné v dvoch verziách: 4,2 ml a 10 ml. Cena a dĺžka liečby sa samozrejme líši podľa veľkosti, ktorú si vyberiete. Menšie fľaštička vydrží asi päť mesiacov, zatiaľ čo tá väčšia vydrží mesiacov osem. Aplikácia sa vykonáva kefkou, ktorý vyzerá ako ten z riasenky. Super je na ňom hlavne to, že sú po jeho užití mihalnice kučeravé! Ak sa vám však podarí použiť až príliš veľké množstvo séra, môžu sa vám zlepiť mihalnice a čo je ešte horšie, môžu sa vám na riasach objaviť biele fľaky. Ďalšie pozitívum je ale to, že sa dá kefka použiť aj pri aplikácii séra na obočie.

Celkové hodnotenie:

Talika Lipocils sa bude páčiť hlavne tým ženám, ktoré hľadajú prostriedok, ktorý im zregeneruje a zvlhčí mihalnice. Bohužiaľ produkt mihalnice ani nepredlžuje, ani nezahušťuje. Čo sa týka výhod používania séra, musím vyzdvihnúť, že obsahuje veľké množstvo prírodných substancií, medzi ktoré sa radí napríklad bylinné a rastlinné extrakty. Okrem toho Talika Lipocils nespôsobuje iritácie.

 

Talika Lipocils, Sérum na rast mihalníc
6.8 Celkové Skóre

Pridať recenziu