Latisse, Sérum na rast mihalníc

Vaše riasy pred a potom:

Pred použitím Latisse som mala riedke, slabé a krátke riasy. Pri odličovaní mi často vypadávali. Vypadávali mi dokonca aj keď som si len dráždila oči. Nič mi nepomáhalo. Nepomáhali mi ani špeciálne riasenky, ktoré mi mali riasy predĺžiť a posilniť. Našťastie som mala príležitosť vyskúšať a otestovať sérum Latisse. Po dvoch mesiacoch liečby som si všimla veľkého zlepšenie stavu mojich rias. Riasy boli dlhšie, silnejšie a čo je najhlavnejšie, prestali vypadávať. Boli ako prilepené! Je škoda, že táto elasticita nevydržala dlho. Po niekoľkých týždňoch sérum prestalo fungovať a moje riasy sa vrátili do pôvodného stavu.

Latisse – preskúmanie

Použitie:

Latisse vám bude zaslaný s 60 aplikátormi na jedno použitie. Jedná sa o štetčeky s rozšírenými špičkami. Príde mi, že pokojne môžete použiť aj aplikátor vašich obľúbených očných liniek. Až sa rozhodnete aký aplikátor použiť, stačí ho pokryť raz kvapkou séra a potrieť ním linku vašich rias na hornom viečku. Pri spánku sa sérum dostane aj na vaše dolné viečka.

Celkové hodnotenie:

Latisse je skvelé sérum, ale iba keď sa neustále aplikuje. Vysvetlím. Akonáhle s liečbou otáľate, alebo s ňou prestanete, výsledky sa stratí extrémne rýchlo. Najhoršie ale asi bolo podráždenie. Aj keď ma osobne moc netrápilo, neviem si predstaviť, ako by toto časté dráždenie mali vydržať ľudia, ktorí trpia problémami s citlivosťou kože či očí. Medzi tieto podráždenie sa radí: prasknuté kapilárnej cievy, odfarbenie očí a vysúšanie kože. Latisse je tiež veľmi drahé sérum, ktoré nie je ľahko zohnať.

Latisse, Sérum na rast mihalníc
6.2 Celkové Skóre

Pridať recenziu