FEG , Sérum na rast mihalníc

Vaše mihalnice pred a potom:

Doteraz som nepoužívala žiadne sérum na mihalnice a tak som bola vcelku dosť zvedavá. Úprimne ma starostlivosť o mojej mihalnice nikdy veľmi nebrala. Stačila mi skrátka má obľúbená riasenka, ktorú som nosila cez deň a ktorú som každý večer zmyla. Vždy keď som si ju smývala, tak som si všimla, že mi veľmi jednoducho vypadávajú mihalnice. Brala som to ako niečo úplne normálne. Ak niekto povedal “predĺženie mihalníc”, vybavili sa mi iba umelé mihalnice. Ale teraz k veci. Na začiatku liečby som bola spokojná, pretože mi mihalnice postupne dorastali a postupne sa zahusťovali. Na chvíľu sa mi však zdalo, že sa celý proces zastavil a ja sérum používala iba ako zvlhčujúci prostriedok mojich mihalníc. Na moje prekvapenie mi dokonca očervenela oči.

FEG: stojí to za výber

Použitie:

FEG som si aplikovala každý deň po dobu asi štyroch mesiacov. Fľaštička obsahuje 3ml produktu, takže by som si pokojne mohla liečbu predĺžiť. Celkovo mi ale príde, že sérum účinkuje pomaly a že je celkové predĺženie mihalníc nedostatočné. Čo musím vyzdvihnúť je ale aplikácia, ktorá mi vďaka jednoduchosti použitia štetčeku nerobila vôbec žiadny problém. Všetko čo musíte urobiť je prejsť špeciálnou kefkou po línii vašich rias ako na hornom, tak aj na dolnom viečku. Jediné čo mi vadilo bolo začervenanie viečok. Riadila som sa samozrejme inštrukciami z príbalového letákov, s liečbou na chvíľu prestala a začervenanie zmizlo. Na chvíľu. Po opätovnej aplikácie si začervenanie vrátilo. Po štyroch mesiacoch som s liečbou na trvalo prestala. Neviem teda, ako toto sérum naozaj funguje na konci liečby.

Celkové hodnotenie:

FEG mi príde predražené. Našla som mnoho lacnejších sér, ale bolo mi povedané, že sa jedná o falzifikáty. Dávajte si na falzifikáty zaiste pozor, pretože môžu spôsobovať strašná podráždenie, ktorých sa veľmi ťažko zbavuje. Ľudia trpiaci alergiami či citlivú kožu sú na tieto reakcie zrejme háklivější. Je pokojne možné, že sa vám môže vyvinúť nejaké kožné ochorenia. Nie som si istá, ak sa kožné podráždenie objaví u každého a ak sa chcete stopercentne uistiť, či sérum môžete používať, zájdite si k vášmu lekárovi. Po štyroch mesiacoch sa nedostavilo žiadne predĺženie mojich mihalníc a musím povedať, že sa ich stav tiež ktovieako nezlepšil.

 

FEG , Sérum na rast mihalníc
7 Celkové Skóre

Pridať recenziu