Prolash, Sérum na rast mihalníc

Vaše mihalnice pred a potom:

Vždy sa snažím starať ako o mojej ruke, tak aj o môj tvár a mihalnice. Preto som si tak strašne priala vyskúšať sérum Prolash. Predsa len sa jedná o prostriedok, ktorý môže výrazne skrášliť vašu tvár. Stav mojich mihalníc pred procedúrou by sa dal charakterizovať ako prijateľný. Neboli ani veľmi dlhé, ani veľmi husté. Prvých zmien som si všimla po asi dvoch mesiacoch. Nie som si úplne istá, či to tak dlho trvalo skrátka preto, pretože si prostriedok berie na čas, alebo preto, lebo bol problém vo mne. Na konci liečby sa moje mihalnice trochu predĺžili a trochu zahustili. Čo sa ale naozaj nedalo prehliadnuť bolo posilnenie a zvlhčenie mojich mihalníc!

Prolash: preskúmanie

Použitie:

Liečba prebieha po dobu šiestich mesiacov. Sérum som si na mihalnice aplikovala každý večer a snažila som sa hlavne o to, aby sa mi sérum nedostalo do očí. Pri aplikácii som si nevšimla žiadnych problémov. Chvíľu pred ukončením liečby som sa však dostala do situácie, keď sa mi na viečkach vytvorili čierne línie, ktoré sčervenali a potom vyschli. Samozrejme som sa obrátila na informácie obsiahnuté v príbalovom letáku a oči si vypláchla vodou. Okrem toho som liečbu na pár dní pozastavila, ale červené škvrny nezmizli. Potom som vyskúšala sérum užívať ďalej s vidinou toho, že si naň moja koža zvykne. Po nejakej dobe sa podráždenie vytratilo.

Celkové hodnotenie:

Ak by som hneď na začiatku vedela, ako bude liečba náročná, nikdy by som sa do nej nepúšťala. Všetka tá podráždenia, všetky tie bylinné masti, ktoré som musela pri boji proti nim použiť … Všetko ma to skrátka vyčerpalo. Úprimne som tiež od séra na rast mihalníc čakala niečo viac. Som si absolútne istá, že sa v tomto prípade nejde o efektívne sérum. Jedinou kladnou stránkou produktu je jeho jednoduchá aplikácia.

Prolash, Sérum na rast mihalníc
5.3 Celkové Skóre

Pridať recenziu