LASHCODE EYELASH CONDITIONER

VAŠE RIASY PRED A PO

Lashcode, to sú vysokokvalitné ingrediencie, ktoré nielenže podporia rast dlhších mihalníc, ale postarajú sa aj o zdravie vašich folikulov. Efekt kúry s Lashcode by sa mal prejaviť už v druhom týždni: riasy sa stanú silnejšími, prestanú vypadávať počas odstraňovanie make-upu, zlepší sa ich pevnosť a zvýrazní ich farba. Počas ďalších týždňov sa efekt postupne stáva viditeľnejším – riasy sú dlhšie. Keďže Lashcode je schopný ovplyvniť inaktívne folikuly v pokojovej fáze, tak tie začnú ‘plodiť’ nové, silnejšie riasy. V dôsledku toho na viečku rastie viac mihalníc a dosiahnete plný pohľad. To vám dodá úžasný efekt miliónov rias!

APLIKÁCIA

Je aplikácia Lashcode komplikovaná? Správne používanie Lashcode by nemalo spôsobovať nikomu žiadne problémy – stačí vám len pár dní a zvyknete si na to. Lashcode nanášajte na suchú, čistú pokožku. Aplikátor je v tvare tenkého štetca, ktorý sa používa na nakreslenie tenkej linky pozdĺž rias. Kondicionér sa do pokožky vstrebáva veľmi rýchlo, aby sme si mohli vychutnať benefity Lashcode už po dvoch týždňoch. Lashcode funguje neuveriteľne rýchlo. Finálne účinky môžete pozorovať do dvoch mesiacov. A práve to je dôvodom, prečo sa ženy zamilovali do kondicionéra na mihalnice Lashcode!

KONEČNÁ ZNÁMKA

Lashcode Eyelash Conditioner sa zdá byť jedným z najefektívnejších prípravkov na zlepšenie kvality mihalníc. Populárny, výborne hodnotený, známy tým, že nesklame a prinesie vám očakávané výsledky, oceňovaný za zloženie, cenu, účinnosť, rýchly efekt… potrebujete viac? Toto je ideálna starostlivosť o riasy. Stimuluje mihalnice, aby rástli rýchlejšie. Podľa recenzií, prvé výsledky kúry s Lashcode sú viditeľné už počas prvého týždňa používania.

Viac: lashcode.sk

LASHCODE EYELASH CONDITIONER
8.5 Celkové Skóre

Pridať recenziu