Realash, Sérum na rast mihalníc

Vaše mihalnice pred a potom:

Už od mala mám slabé a vypadávajúce riasy, ktoré ma už nejakú dobu iritujú. Vždy ma zaujímalo, ako je možné, že má veľa mojich kamarátok tak krásne mihalnice. Nikdy som na nich ani nemohla naniesť riasenku, pretože som s ňou vyzerala úplne otrasne a vždy keď som si ju zmyla spoločne so zvyškami riasenky do umývadla odtieklo aj veľa mihalníc. Myslela som si, že by sa po použití séra na mihalnice Realash mohla situácia zmeniť. Skoro sa mi to podarilo, ale pred tým, než sa mohli mojej mihalnice predĺžiť na maximum mi sérum došlo. Produkt má skrátka iba 3 ml a to na celý liečebný proces nestačí. Na moje prekvapenie som ale zistila, že sú riasy po dokončení liečby naozaj o dosť silnejší a krajšie!

Realash – náš názor

Využitie:

Sérum na rast mihalníc som si aplikovala každý večer na obe viečka. Pred aplikáciou som si vždy zmyla makeup a takmer vždy som sa bála toho, že celý proces nemá žiadny zmysel, pretože mi všetky mihalnice pred jeho dokončením vypadajú. Po troch mesiacoch sa mihalnice posilnili do maximálnej možnej miery a to bolo všetko. Ničoho nič sa celý proces zlepšovania stavu mojich mihalníc zastavil. Riasy sa už neregenerovaly a ani sa nepredlžoval. Počas procesu aplikácie sa nedostavili žiadne iritácie a musím ho zhrnúť ako veľmi jednoduchý a časovo nenáročný.

Realash INCI:

Aqua, Propanediol, Panthenol, Glycerin, Biotinoyl Tripeptide-1, Acorus Calamus Root Extract, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Calendula Officinalis Flower Extract, Dechloro Dihydroxy Difluoro Ethylcloprostenolamide (Ethyl Tafluprostamide), Disodium EDTA, Ethylhexylglycerin, Equisetum Arvense Leaf Extract, Hydrolyzed Silk, Linum Usitatissimum Seed Extract, Phenoxyethanol, Propylene Glycol, Serenoa Serrulata Fruit Extract, Sodium Hyaluronate, Sodium Hydroxide.

Celkové hodnotenie:

Cena lieku je až príliš vysoká. Fľaštička je vyrobená z plastu. Je možné, že by ľudia, ktorí nemali také problémy ako ja zo séra vyťažili viac. Bohužiaľ mi produkt ale mnoho radosti nepriniesol, pretože mi mihalnice nepredĺžil, nezahustil či neztmavil. Ale zase som na druhú stranu rada za to, že mi moje mihalnice prestali vypadávať. Som šťastná aspoň za to, že moje mihalnice vyzerajú zdravšie.

Realash, Sérum na rast mihalníc
7.8 Celkové Skóre

Pridať recenziu